1. Мультипідлога призначена для застосування в якості оздоблювального матеріалу для підлог у житлових приміщеннях, а також в громадських приміщеннях, із стійкими кліматичними умовами. Оптимальні умови: температура 18-22 ° С, вологість повітря 40 – 65%. Мультипідлогу не можна укладати в приміщеннях, в яких вологість повітря перевищує 70%, тобто у ванних кімнатах, саунах і т.п .;
 2. Мультипідлога повинна бути укладена в закритих приміщеннях, що обігріваються взимку до кімнатної температури.
 3. Основа, на яку буде укладатися мультипідлога, має бути плоскою, сухою, міцною, чистою і рівною (нерівності не повинні перевищувати 2мм на 1 метр погонний поверхні). На підготовлену таким чином основу, слід укласти пароізоляційну плівку ППЄ, товщиною 0,2-0,4 мм і склеїти вологостійкої стрічкою (скотчем).
 4. Щоб перевірити, чи просохла стяжка, слід використовувати шматочки плівки ППЄ (50 x 50 см). Плівку слід розкласти в декількох місцях на підлозі, а краї щільно обклеїти стрічкою. Укладання підлог можна починати тільки в тому випадку, якщо після 24 годин плівка не «запариться», а поверхня стяжки не змінить колір.
 5. Мультипідлога в оригінальній упаковці перед укладанням повинна бути піддана акліматизації мінімум 72 години, в приміщенні, в якому буде укладатися (при температурі 18-20 ° С і відносній вологості повітря 40 – 65%).
 6. Мультипідлогу можна вийняти з упаковки після акліматизації безпосередньо перед монтажем. Монтувати мультипідлогу рекомендується при температурі 18 – 22 ° С і вологості повітря 65%;
 7. Кожна половиця повинна бути перевірена (перед і під час укладання) на наявність можливих пошкоджень, помітних «неозброєним оком» дефектів (відмінностей в декорах, розмірах, ступені полірування тощо – дуже важливо в цей момент забезпечити гарне освітлення).
 8. Для монтажного склеювання плаваючої підлоги рекомендуємо застосування клеїв на основі ПВА-дисперсій. Пропонується декілька варіантів: KLEIBERIT Д3 і Д4 або його аналогів (промазування поздовжнього і поперечного паза дозуючою тарою (пляшечкою)).
 9. Для монтажного склеювання жорстко до стяжки рекомендуємо застосування клеїв які НЕ містять воду. Наприклад клей фірми KLEIBERIT MS583.8 або його аналоги. (Це клеї, які з часом не втрачають еластичність).
 10. Укладена мультипідлога створює, так звану, «плаваючу підлогу». Тому не можна її приклеювати, прибивати або іншим чином прикріплювати до основи підлоги або стіни після укладання.
 11. Для оптимального візуального ефекту мультипідлогу рекомендується укладати уздовж головного джерела світла (перпендикулярно до вікна).
 12. Між половицями і всіма нерухомими елементами (колони, пороги, двері, труби, стіни, і т.д.) потрібно залишити відстань 10 мм, так звані «дилатаційні щілини». Для цього, під час монтажу, слід використовувати дистанційні клини, тому що половиці під дією коливань температури і вологості розширюються і звужуються.
 13. Половиці біля входу в приміщення, після укладання, слід оберігати за допомогою спеціальних доріжок або килимів, які оберігають підлогу від негативного впливу піску або вологи.
 14. Під ніжки стільців, столів та інших меблів слід застосовувати фетрові підкладки, які слід періодично очищати від піску і бруду.
 15. Загальні зауваження: розлиту воду слід негайно видалити. Меблі не можна «перетягувати» по поверхні підлоги. Її потрібно підняти, перенести і після цього поставити (щоб уникнути подряпин на поверхні).
FacebookPinterest