ПрАТ «Дніпровуд» було засновано в 2000р. На сьогоднішній день підприємство є провідним виробником інжинірингових підлог в Україні.
На даний момент продукція компанії знаходить свого кінцевого покупця в Фінляндії, Швеції, Данії, Італії, Бельгії, Нідерландах, Великобританії.
Вся продукція виготовляється з екологічно чистої і легально заготовленої деревини.
У програмі підлогових покриттів ми виробляємо 2 види мультипідлоги: товщиною 15 і 20 мм, що складаються з вологостійкої фанери та робочої поверхні з дубової ламелі, ламелі з ясеня, або клену. Паралельно вдосконалюється і набирає оберти виробництво художнього паркету. За цим напрямком ми працюємо з багатьма компаніями з усіх куточків Європи.
Технічне оснащення підприємства дозволяє нам робити різні види оздоблення підлоги. Але в основному ми працюємо з натуральними маслами і лаками виробництва Becker Acroma АВ.
Додатковим напрямком діяльності ПрАТ «Дніпровуд» є виробництво меблевого щита та його похідних (полиці, східці, підсходинки, кухонні стільниці), а також стінових панелей.
На сьогоднішній день компанія продовжує свій розвиток і збільшення виробничих потужностей. У зв’язку з цим ми працюємо над розширенням географії поставок нашої продукції і відкриті для співпраці на довготривалій основі з усіма зацікавленими особами.
FacebookPinterest